RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rio: Polki odpadły w eliminacjach zawodów strzeleckich

Publikacja: Sobota, 6 sierpnia (14:39) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Agnieszka Nagay (Orzeł Łódź) i Sylwia Bogacka (Gwardia Zielona Góra) odpadły w kwalifikacjach olimpijskich zawodów strzeleckich w Rio de Janeiro. W konkurencji karabiny pneumatycznego na dystansie 10 m zajęły odpowiednio 29. i 40. miejsce.

Na tym etapie najlepsza była Chinka Li Du, która wynikiem 420,7 ustanowiła rekord olimpijski. Nagay uzyskała 412,8 pkt, a Bogacka, która przed czterema laty w Londynie wywalczyła w tej konkurencji srebrny medal - 409,1. 

(az)

Źródło: PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: