RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

PŚ w skokach: Polska czwarta po pierwszej serii, prowadzi Austria

Publikacja: Sobota, 19 marca (10:54) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polacy zajmują czwarte miejsce po pierwszej serii konkursu drużynowego Pucharu Świata w skokach narciarskich w słoweńskiej Planicy. Z dużą przewagą prowadzą Austriacy przed Norwegami i Słoweńcami.

Do prowadzących Austriaków Polacy tracą ponad 100 punktów, ale do zajmujących trzecie miejsce Słoweńców już tylko trzy. Najdalej w polskiej ekipie skoczył Adam Małysz (207,5 m), metr bliżej wylądował Kamil Stoch. Pozostali nasi reprezentanci także zaprezentowali się nieźle: Piotr Żyła uzyskał 195 m, a Stefan Hula 183,5 m.

Źródło: RMF24/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: