RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prezydent Poznania: E-handel musi dokładać się do utylizacji odpadów

Autor: Publikacja: Czwartek, 28 października (11:30) Aktualizacja: Czwartek, 28 października (13:00)

Sklepy internetowe stają się coraz popularniejsze. A to powoduje, że produkują coraz więcej śmieci. Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak proponuje, by e-handel część wpływów z opłat za dostawy przekazywał do budżetów samorządów. Właśnie na utylizację coraz większych liczby kopert i kartonów. W trakcie kongresu Impact'21 z Jackiem Jaśkowiakiem rozmawiał Krzysztof Berenda. Również o tym, czy poznaniacy będą więcej płacić za komunikację miejską i czy Lech Poznań zostanie piłkarskim mistrzem Polski.

Źródło: RMF FM
Tagi: Poznań
Dalsza część artykułu pod materiałem video: