RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prezes poznańskiego MPK czatuje z pasażerami

Publikacja: Wtorek, 29 września (18:31) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szef poznańskiej komunikacji miejskiej postanowił poznać opinie tych, którym służy. Spotkał się z nimi w internecie. Dyskusja Wojciecha Tulibackiego trwała godzinę i odbyła się po raz pierwszy. Będą kolejne.

Nie trzeba jednak włączać komputera, żeby wiedzieć jakich zmian chcą pasażerowie – m.in. punktualności, czystości w autobusach, więcej niskopodłogowych autobusów. Odpowiedź padła tylko na jedną trzecią zadanych pytań.

Były też deklaracje: Jedna trzecia taboru do 2012 roku zostanie wymieniona na te najnowocześniejsze - obiecał Tulibacki. Kolejna konfrontacja prezes-pasażerowie za trzy miesiące.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Poznań

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: