Poznań: Gimnazjalista popełnił samobójstwo
13-letni uczeń jednego z poznańskich gimnazjum popełnił wczoraj samobójstwo. Tragedia nie miała jednak związku z sytuacją dziecka w szkole – twierdzą przedstawiciele wielkopolskiego kuratorium oświaty.
13-letni uczeń jednego z poznańskich gimnazjum popełnił wczoraj samobójstwo. Tragedia nie miała jednak związku z sytuacją dziecka w szkole – twierdzą przedstawiciele wielkopolskiego kuratorium oświaty.