RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar w Bielsku-Białej. 8 osób poszkodowanych

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Osiem osób, w tym dwoje małych dzieci, trafiło do szpitala z objawami lekkiego podtrucia dymem po pożarze mieszkania w Bielsku-Białej. Ogień wybuchł na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku. W mieszkaniu zajmowanym przez samotną osobę prawdopodobnie zapalił się telewizor.

Pożar całkowicie zniszczył feralne mieszkanie. W budynku było sporo dymu, którym podtruli się mieszkańcy. Lekarze zdecydowali, by przewieźć ich na obserwację do szpitala. Prawdopodobnie jeszcze dziś poszkodowani zostaną wypisani do domów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: