RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Poszukiwania sprawców gdańskiego napadu

Publikacja: Sobota, 4 marca (11:19) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci z Gdańska poszukują dwóch bandytów, którzy napadli na jedną z tamtejszych firm kurierskich. Złodzieje ukradli kasetkę 45 tys. złotych.

Nie mamy łatwego zadania - przestępcy nie zostawili żadnego śladu – przyznają gdańscy policjanci. Bandyci mieli świetne rozeznanie – wybrali najlepszy dla siebie moment. Podczas napadu w biurze były tylko dwie pracownice.

Funkcjonariusze dokładnie więc przesłuchują pracowników firmy; korzystają także z pomocy swoim informatorów i zwiadowców, którzy penetrują środowiska przestępcze.

Komenda miejska apeluje o pomoc – przez cały czas dzwonić można pod bezpłatny numer telefonu: 0 - 800 - 677 - 777

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: