RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Poszkodowane w Rumunii nastolatki są już w Lublinie

Publikacja: Piątek, 18 lipca (12:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy ranne dziewczynki oraz opiekunka kolonii, której autokar w nocy z wtorku na środę miał wypadek w Rumunii, są już w Lublinie.

Do Polski przetransportowano je ambulansem. Wszystkie pozostały na obserwację w szpitalu. Ich stan jest stabilny, chociaż obrażenie jednej z dziewczynek mogą być poważniejsze, niż wcześniej informowano. Wszystkie będą dokładnie przebadane.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: