Najpierw będzie część oficjalna, w czasie której pamięć poległych uczczą władze państwa. Później wieniec będzie mógł złożyć każdy - na przykład delegacje opozycyjnych partii politycznych.
Nie wiadomo jednak, czy w tym czasie będzie trwała telewizyjna transmisja uroczystości.