RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polscy turyści po awarii samolotu wrócili do kraju

Publikacja: Piątek, 12 października (09:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Grupa Polaków, którzy wczoraj przeżyli chwile grozy na pokładzie samolotu MD 82, wróciło do kraju. Maszyna z polskimi turystami awaryjnie lądowała w tureckim Stambule. Samolot ze 156 pasażerami i siedmoosobową załogą, lecąca z egipskiego kurortu Hurgada do Warszawy, miała problemy z podwoziem. Samolot lądował "na brzuchu". Polacy całą noc spędzili w Stambule.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: