RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policyjna "nietrzeźwa" zasadzka

Publikacja: Wtorek, 18 marca (12:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Młodociani bandyci z Rybnika na Śląsku wpadli w policyjną zasadzkę. Czterech chłopców w wieku od 14 do 16 lat przez kilka tygodni terroryzowało mieszkańców dzielnicy Boguszowice. Napadali na nietrzeźwych, ogłuszali ich ciężkimi przedmiotami, po czym okradali. Minionej nocy w rolę pijaczków wcieliło się dwóch policjantów. Młodzi chuligani zostali zatrzymani, gdy próbowali na nich napaść. Dziś sąd ma zdecydować, czy chłopcy trafią do schroniska na nieletnich.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: