RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policjanci ranni w zamieszkach po derbach Łodzi

Publikacja: Sobota, 15 sierpnia (10:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Czterech policjantów zostało rannych po derbowym meczu piłki nożnej w Łodzi. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu starły się kilkudziesięcioosobowe grupy fanów obu drużyn. Konieczna była interwencja policji. Zatrzymano czterech dorosłych pseudokibiców i trzech nieletnich.

Na boisku natomiast Widzew wygrał z ŁKS-em 2:1.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: