RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja zatrzymała... policjantkę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wrocławska policja zatrzymała … policjantkę, która próbowała w sklepie zapłacić fałszywymi pieniędzmi w jednym ze sklepów galerii handlowej.

Torebka, buty, bluzka, spodnie i pierścionek miały kosztować kilkaset złotych. Wszystkie banknoty, które policjantka wręczyła ekspedientce były fałszywe. Kasjerka powiadomiła ochronę, a tak policję. Policjantka ma 40 lat i pracuje w Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym. Sprawą zajęło się już Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej i Wydział Kontroli Komendy Wojewódzkiej. Kobieta przebywa w areszcie – jutro zostanie przesłuchana przez prokuratora. Grozi jej 10 lat więzienia

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: