RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polak zginął pod lawiną na Słowacji

Publikacja: Środa, 4 lutego (09:36) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polski narciarz zginął w lawinie w zachodniej części Tatr słowackich. 39-letni mężczyzna wybrał się wczoraj samotnie na narciarską wycieczkę do Doliny Rohackiej. Kiedy nie wrócił w wyznaczonym czasie, zaniepokojona żona zawiadomiła słowackich ratowników. Ci w nocy odnaleźli ślady Polaka ginące w lawinisku, a następnie odkopali jego ciało.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: lawina

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: