Usuwanie usterki trwało prawie dobę. Także samolot wystartował dzisiaj rano o godzinie 8.55 naszego czasu i wylądował na Okęciu o godzinie 16.40 - powiedział dziennikarce RMF FM rzecznik LOT-u Andrzej Kozłowski:
Naprawionym Boeingiem do kraju wróciło tylko 32 pasażerów. Pozostali załatwili sobie możliwość powrotu do Polski innymi rejsami.
Usterka samolotu to jednak nie wszystko, co zdenerwowało turystów. Ludzie bardzo narzekali na obsługę lotu: brak wody w samolocie, brak informacji i opieki. To grupa zdenerwowanych i przy najlepszych chęciach nie uniknie się napięć, awantur itd. - twierdził Andrzej Kozłowski: