RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany lekarz na dyżurze w Lubuskiem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

1,65 promila alkoholu w organizmie miał lekarz, który przyjmował w przychodni w Gubinie w Lubuskiem. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień; policja postawi mu zarzut narażenia życia lub zdrowia pacjentów, za co grozi do 3 lat więzienia.

59-letni lekarz przyjmował wczoraj pacjentów w wojskowej, specjalistycznej przychodni w Gubinie. Około południa do dyrektora przychodni zgłosiła się jedna z pacjentek, która

powiedziała, że wyczuła od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia kobiety. Jak ustalono, tego dnia przyjął około 30 pacjentów powiedział Artur Chorąży z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: