Pijany kierowca śmiertelnie potrącił 15-latka
Autor:
Agnieszka Wyderka
Publikacja: Czwartek, 13 marca (11:34)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Najwyższego wymiaru kary domagają się rodzice 15-letniego Łukasza, którego śmiertelnie potrącił 30-letni Kamil D. Proces pirata drogowego zaczął się przed łódzkim sądem rejonowym. Matka chłopca zabrała zdjęcie syna, żeby dodać sobie otuchy.
Mężczyzna nigdy nie miał prawa jazdy, był nietrzeźwy, uciekł z miejsca wypadku i nie przestrzegał przepisów drogowych.
Do wypadku doszło w listopadzie ubiegłego roku. 15-latek jechał skuterem, kiedy wpadł na niego samochód. Sąd utajnił przebieg procesu.