RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca chciał staranować radiowóz

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 29-letni kierowca, który usiłował zepchnąć z drogi próbujący go zatrzymać radiowóz policyjny w Gorzowie Wielkopolskim. Mężczyźnie grozi teraz zarzut narażenia życia i zdrowia policjantów.

Kierowca nie reagował na sygnały policjantów, a kiedy ci zrównali się z jego autem, zaczął ich spychać z drogi. Radiowóz wpadł na przystanek, jednak po krótkim postoju ruszył dalej w pościg - mówi rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Autem podróżowało dwóch mieszkańców podgorzowskiego Lubna. Kierowca nie miał prawa jazdy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: