RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijana polonistka prowadziła lekcję

Publikacja: Poniedziałek, 30 listopada (11:11) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miała nauczycielka z Legnicy. Kompletnie pijana kobieta chciała w takim stanie prowadzić lekcję w szkole podstawowej. Dyrekcja wezwała policję. 53-letnia polonistka trafiła do izby wytrzeźwień. Grozi jej kara dyscyplinarna.

Jak twierdzi rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Paweł Petrykowski, kobieta, która ma ponad 30-letni staż pracy, dopuściła się wykroczenia, ale najprawdopodobniej grożą jej jedynie konsekwencje służbowe. Okoliczności tej sprawy są dokładnie badane - dodaje:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: alkohol

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: