RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pierwszy trening siatkarzy w Japonii

Publikacja: Sobota, 4 listopada (07:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Reprezentacja polskich siatkarzy, która jest już w Japonii na zgrupowaniu przed mistrzostwami świata, wczoraj odbyła pierwszy trening. Zawodnicy mieli zajęcia na siłowni.

Polacy do 15 listopada będą trenowali na zgrupowaniu w miejscowości Sakai w prefekturze Osaka. Rozegrają tam dwa spotkania towarzyskie z Kubą (11 listopada) oraz Brazylią (13 (listopada). Potem zespół przeniesie się do Saitamy, gdzie w dwa dni później rozegra pierwsze spotkanie w mistrzostwach świata z Chinami.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: