RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Parada oszustów w świętochłowickiej przychodni

Publikacja: Wtorek, 21 marca (13:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Śląscy policjanci zatrzymali 5 pracowników przychodni zdrowia w Świętochłowicach, którzy dzięki fałszywym zaświadczeniom wyłudzili z banków około 400 tys. złotych. Grozi im do 8 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: