RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pacjentka, która wypadła ze szpitalnego okna, leczyła się psychiatrycznie

Publikacja: Niedziela, 15 marca (14:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Śląska policja wyjaśnia okoliczności śmierci pacjentki, która wypadła z piątego piętra szpitala w Sosnowcu. Jak dowiedział sie reporter RMF FM, kobieta leczyła sie psychiatrycznie. W szpitalu przebywała na oddziale chirurgii.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: