Każdy musiał obciąć swoje tegoroczne wydatki o 10 proc. Cięcia nie dotkną pracowników, ale muszą oni zapomnieć o podwyżkach pensji.
Jest taka sytuacja społeczno - gospodarcza. Musimy troszkę pooszczędzać - tłumaczy wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski w rozmowie z reporterem RMF FM Andrzejem Piedziewiczem.
Urząd Wojewódzki w Olsztynie musi zaoszczędzić 100 mln złotych.