RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ostrzeżenie przed śnieżycami na Dolnym Śląsku

Publikacja: Czwartek, 20 marca (17:58) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Uwaga mieszkańcy Dolnego Śląska! W nocy nad regionem ma intensywnie padać śnieg – ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Opady i towarzyszący im silny wiatr mogą powodować trudności komunikacyjne.

Śnieżyca nadejdzie o około godz. 3 nad ranem i potrwa aż do godzin popołudniowych. Miejscami może spaść nawet 30 centymetrów śniegu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: