I Urząd Skarbowy w Kielcach w ciągu tylko dwóch pierwszych godzin pracy odwiedziło 277 osób. Bardzo duży ruch panował także w urzędzie w Białymstoku. Do południa przyszło tam ponad pół tysiąca podatników.
W urzędach skarbowych w całej Polsce pojawili się zarówno podatnicy, którzy mieli już wypełnione zeznania, jak też ci, którzy dopiero pobierali formularze.