RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Oscary 2015: Lady Gaga zaśpiewa na oscarowej gali!

Publikacja: Sobota, 14 lutego (21:00) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

To będzie naprawdę rozśpiewana noc! Producenci oscarowej gali ogłosili, że wśród gwiazd zapewniających oprawę muzyczną święta światowego kina będzie Lady Gaga.

Lady Gaga to zdobywczyni sześciu nagród Grammy. Od 2008 roku sprzedała ponad 27 milionów albumów i ponad 4 miliony biletów na koncerty.

Ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się 22 lutego. Poprowadzi ją amerykański aktor Neil Patrick Harris.

Oprócz Lady Gagi, na oscarowej gali wystąpią m.in. Rita Ora i Adam Levine z "Maroon 5".

(mn)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: