RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Okradli starostwo z... marek tatrzańskich

Publikacja: Środa, 2 września (12:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nietypowa kradzież w Zakopanem. Złodzieje okradli w nocy kasę starostwa tatrzańskiego. A że było w niej tylko tysiąc złotych, zabrali także worek monet promocyjnych - marek tatrzańskich. Straty sięgają ośmiu tysięcy złotych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: