Dobra wiadomość jest taka, że bilety będzie można jeszcze kupić. Oznacza to, że jeszcze około 700 osób będzie mogło na żywo zobaczyć polskich siatkarzy w starciu z Brazylijczykami. Jak dowiedziała się reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka, w punkcie sprzedaży wejściówek, codziennie ktoś pyta o bilety:
To ogromne zainteresowanie Ligą Światową może tłumaczyć fakt, że być może łodzianie szykują się do pobicia kolejnego rekordu frekwencji. Poprzedni to 10 tysięcy kibiców. Teraz nowa hala Arena może pomieścić nawet 13 tysięcy osób.