RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ogród wyleczy ze stresu bojowego

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Specjalny ogród terapeutyczny ma pomóc wyleczyć ze stresu bojowego żołnierzy wracających z zagranicznych misji. Ogród uruchamia szpital wojskowy we Wrocławiu. Od września pod gołym niebem będą prowadzone m.in. ćwiczenia relaksacyjne i poprawiające koncentrację oraz muzykoterapia.

Tutaj żołnierze zapominają o tym, co było z ich udziałem - mówili rzecznik szpitala Zdzisław Czekierda i Mariola Augustyn, terapeutka.

Budowę ogrodu sfinansowali byli pacjenci szpitala.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: