RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Noworodek znaleziony w śmietniku, w kartonowym pudełku

Publikacja: Wtorek, 11 lutego (15:53) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Zbieracz puszek znalazł noworodka w śmietniku w Polkowicach. Mężczyzna usłyszał płacz dochodzący z kartonu wyrzuconego na śmietnik - poinformował Miłosz Ilkowski z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

Dziecko było żywe, owinięte w prześcieradło. Noworodek trafił do szpitala, jego stan lekarze określili jako dobry - powiedział policjant.

Dodał, że policja wyjaśnia okoliczności porzucenia noworodka. Rozpytujemy mieszkańców i sprowadzamy, czy teren był monitorowany - wyjaśnił.

(MKam)

Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: