RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Norwescy skoczkowie nie chcą pracować z Kojonkoskim

Publikacja: Środa, 29 grudnia (15:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Norwescy skoczkowie narciarscy nie chcą już współpracować z fińskim trenerem Mikem Kojonkoskim. Po 8 latach potrzebują zmiany i chcieliby rozpocząć przygotowania do kolejnego sezonu pod kierunkiem nowego szkoleniowca - donosi dziennik "Aftenposten".

47-letni Kojonkoski już przed paroma miesiącami zaczął rozważać rezygnację z funkcji trenera norweskiej reprezentacji. Dostał bowiem propozycję objęcia stanowiska szefa kadry olimpijskiej Finlandii.

Ostateczna decyzja zapadnie po Turnieju Czterech Skoczni, który zakończy się 6 stycznia.

Źródło: RMF24/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: