Mowa o miłośnikach golfa - sportu kojarzonego raczej z ciepłymi miesiącami i zieloną trawą. W Szwajcarii rozegrany został golfowy turniej na śniegu.
Było śmiesznie. To coś zupełnie innego od normalnej gry w golfa. Praktycznie wszystkie zasady można wyrzucić przez okno i uczyć się gry od nowa. Ale przy dziewiątym dołku już wiedziałam, o co chodzi - mówiła angielska modelka i zapalona miłośniczka gry w golfa, Jodie Kidd.
Turniej rozegrano pomarańczowymi piłkami, gdyż tradycyjnych białych nie byłoby widać na śniegu.