RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nastolatka nie była w stanie dmuchnąć w alkomat

Publikacja: Piątek, 26 października (10:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

15-letnia kompletnie pijana gimnazjalistka trafiła na oddział ratunkowy świdnickiego szpitala. Była w takim stanie, że nie potrafiła samodzielnie dmuchnąć w alkomat – dowiedziała się reporterka RMF FM.

Dziewczynka wraz z dziewięcioma innymi uczniami upiła się tak podczas szkolnej wycieczki. Dzieci przyjechały z Lądka Zdroju i prawdopodobnie same przywiozły ze sobą alkohol. Policja przesłuchała już nauczycieli i opiekunów - mówił RMF FM Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: