RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Narkotykowy gang rozbity w Lublinie

Publikacja: Sobota, 11 października (10:16) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lubelska policja rozbiła gang handlujący narkotykami. W sumie zatrzymano 18 osób, z czego dziesięć trafiło już do tymczasowego aresztu. Na rynek wprowadzili około 25 tysięcy tabletek ekstazy oraz ponad kilogram marihuany i amfetaminy. Łączna wartość narkotyków to 800 tysięcy złotych. Grozi im do 10 lat więzienia.

Handlowali tymi narkotykami na terenie Warszawy, Lublina, główne w dyskotekach, pubach - mówi Janusz Wójtowicz z lubelskiej policji:

Część z zatrzymanych odpowie również za nielegalne posiadanie broni i wyłudzanie kredytów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: