RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na stację paliw na Lubelszczyźnie

Publikacja: Niedziela, 27 lipca (12:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy napadli na stację paliw w Wojsławicach na Lubelszczyźnie. Sprawcy skradli prawdopodobnie około 10 tysięcy złotych z sejfu ulokowanego w budynku stacji.

Do napadu doszło przed godz. 10. Dwóch bandytów podjechało pod stację motocyklem. Jeden z nich wszedł do środka i sterroryzował nożem pracownika stacji.

Mężczyzna, który dokonał napadu ubrany jest w czarną skórzaną kurtkę i dżinsy. W trakcie napadu na głowie miał kask motocyklowy. Policja ustawiła blokady dróg w powiecie chełmskim.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: stacja paliw

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: