RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nagroda za pomoc w ujęciu złodziei

Publikacja: Poniedziałek, 21 września (12:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piętnaście tysięcy złotych nagrody komendant małopolskiej policji oferuje za pomoc w ujęciu bandytów, którzy napadli dziś na dwa banki w krakowskiej Nowej Hucie.

Przed południem dwóch bandytów napadło na bank na osiedlu Wandy w Nowej Hucie. Mężczyźni zrabowali 30 tysięcy złotych. Dwóch napastników - młodych ludzi w wieku od 20 do 30 lat, w ciemnych okularach i kapturach na głowach - wtargnęło do banku, kiedy w placówce oprócz dwóch kasjerek było jeszcze trzech klientów. Jeden z bandytów stanął przy drzwiach, drugi sterroryzował pracownice banku przedmiotem przypominającym broń. Skok trwał niecałe dwie minuty. Policja szuka świadków napadu. Sprawdzane są też nagrania z monitoringu – powiedział reporterowi RMF FM Markowi Balawajdrowi, Dariusz Nowak z małopolskiej policji:

Po południu, także w Nowej Hucie, zamaskowany złodziej sterroryzował obsługę banku i ukradł ponad 10 tysięcy złotych i uciekł. Mężczyzna ubrany był w koszulę w kratkę, spodnie jeansowe, na głowie miał czapkę bejsbolową. Przed południem doszło do napadu na inny bank w tej samej dzielnicy - łupem padło kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: policja bank

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: