RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na sezon grzewczy musimy jeszcze poczekać

Publikacja: Wtorek, 16 września (13:12) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Chłód za oknami – chłodno w domu. Sezon grzewczy jeszcze nie ruszył i - niestety - lokatorzy muszą sami ogrzewać mieszkania. Mieszkańcy Torunia – jak sprawdził reporter RMF FM – radzą sobie na różne sposoby.

Najczęściej kupują grzejniki na gaz, bo - jak przekonują - piecyki na prąd czy farelki wychodzą za drogo. Butla z gazem musi wystarczyć - uważa jedna z mieszkanek Torunia:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: pogoda

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: