RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

MŚ w Oslo: Polacy odpadli w półfinale sprintu drużynowego

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polska sztafeta zajęła dziewiąte miejsce w pierwszym półfinale sprintu techniką dowolną podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w Oslo. Maciej Kreczmer i Maciej Staręga nie zakwalifikowali się do rywalizacji o medale.

Najszybsi byli Szwedzi, którzy uzyskali czas 19.18,7. Wyprzedzili o 0,6 s Kanadyjczyków i o 0,9 s Niemców. Polacy stracili do nich 1.22,7.

Źródło: RMF24/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: