RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

„Morskie otworzyli, górale jeżdżą i wożą”

Publikacja: Środa, 1 lipca (17:43) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Bardzo dobra informacja dla turystów i górali. Od środy znowu można do Morskiego Oka dojechać furmanką. Z powodu remontu osuwisk przez ostatnie trzy miesiące wozy nie jeździły tą najpopularniejszą trasą w Tatrach.

Górale obiecują, że nadal wyjazd do góry kosztował będzie 40 złotych od osoby. Wozy będą mogły wyjeżdżać do Morskiego Oka do 20 sierpnia, potem znów ruszy remont. Z zadowolonymi turystami i góralami rozmawiał reporter RMF FM Maciej Pałahicki:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: