RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Międzynarodowa szajka podrabiała karty płatnicze

Publikacja: Poniedziałek, 27 lipca (17:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkanaście tysięcy fałszywych kart do bankomatów mogli wyprodukować członkowie międzynarodowej szajki, aresztowani w Rumunii, Holandii i we Włoszech. Podejrzewa się, że ich łupem mogło paść w ciągu trzech lat 6,5 miliona euro.

Oszuści umieszczali w bankomatach specjalistyczny sprzęt, który skanował karty płatnicze. Później produkowali podrobione karty i za ich pomocą pobierali pieniądze z kont.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: