RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Michał Pazdan po meczu z Niemcami: Czujemy się mocni

Publikacja: Piątek, 17 czerwca (10:06) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Dla mnie bardzo ważne, że drugi mecz w obronie graliśmy bardzo skoncentrowani, jako drużyna - powiedział po remisie z Niemcami stoper Polaków Michał Pazdan. Dobrze to wyglądało. W rozmowie z dziennikarzami przyznał, że już podczas meczu z Irlandią Północną czuł, że dyspozycja wzrasta.


(MKam)


Źródło: RMF FM

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: