(MKam)
Michał Pazdan po meczu z Niemcami: Czujemy się mocni
Dla mnie bardzo ważne, że drugi mecz w obronie graliśmy bardzo skoncentrowani, jako drużyna - powiedział po remisie z Niemcami stoper Polaków Michał Pazdan. Dobrze to wyglądało. W rozmowie z dziennikarzami przyznał, że już podczas meczu z Irlandią Północną czuł, że dyspozycja wzrasta.