RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mężczyzna wypadł z pociągu linii Katowice-Kielce

Publikacja: Środa, 3 września (17:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ruch pociągów na trasie z Krakowa do Warszawy został wstrzymany. W miejscowości Tunel z pociągu relacji Katowice-Kielce wypadł pasażer. 25-letni mężczyzna nie żyje. Jak dowiedział się reporter RMF FM Maciej Grzyb, prawdopodobnie chciał zapalić papierosa i otworzył drzwi. Pęd powietrza wyssał go na zewnątrz. Pociągiem jechali kibice GKS Katowice.

Według pierwszych ustaleń był to tragiczny wypadek - mówi Dariusz Nowak z małopolskiej policji:

Na miejscu pracuje ekipa dochodzeniowa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: