RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Mecz przegrali, ale mieli wymówkę

Publikacja: Środa, 1 listopada (09:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Piłkarska drużyna moskiewskiego Spartaka musiała dojechać wczoraj wieczorem na mecz w Lidze Mistrzów z włoskim Interem... podziemną kolejką.

Autobus, którym jechali utknął bowiem w gigantycznych korkach w rosyjskiej stolicy i nie było szans, by piłkarze zdążyli na mecz. Rosjanie mecz przegrali - teraz twierdzą, że przyczyną porażki była trauma spowodowana jazdą metrem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: