Ale sportowych emocji nie zabraknie także jutro. W niedzielę o złoto na 200 metrów stylem dowolnym walczyć będą Otylia Jędrzejczak i Paweł Korzeniowski, na dystansie 400 metrów zmiennym zobaczymy Katarzynę Baranowską, żabką popłyną z kolei Kamińska (100 m) i Kuczko (200 m).
Wczoraj brąz dla Polski zdobyła Beata Kamińska na 200 metrów żabką. Polka osiągnęła rezultat 2.24,87. Po dwóch dniach mistrzostw Europy w Helsinkach, Polacy mają na koncie sześć medali - dwa złote, srebrny i trzy brązowe.