RMF24
Małgorzata Kidawa-Błońska zakażona koronawirusem
Środa, 7 kwietnia (11:11)
Wicemarszałek Sejmu, posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska jest zakażona koronawirusem. "Czuję się dobrze i najbliższe dni spędzę w domu" - napisała Kidawa-Błońska w środę na Twitterze.
"Starałam się bardzo uważać, ale wirus jest podstępny. Niestety, dopadł także mnie" - napisała Kidawa-Błońska. "Czuję się dobrze i najbliższe dni spędzę w domu." - dodała.
Wicemarszałek Sejmu w swoim wpisie zaapelowała o to, by zachować rozwagę i czujność.