RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lubuskie: Chciał leczyć po pijanemu

Publikacja: Poniedziałek, 23 października (11:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad pół promila alkoholu we krwi – tyle wykryto u lekarza dyżurującego w szpitalu w lubuskiej Szprotawie.

Policję wezwał do szpitala jeden z pacjentów. Funkcjonariusze najpierw zbadali lekarza alkomatem, a następnie odwieźli go na komisariat. Na dyżurze został szef szpitala, który teraz zadecyduje o losach swojego podwładnego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: