RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Lubelskie: 20-latka zatruła się czadem

Publikacja: Niedziela, 28 stycznia (11:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

20-letnia studentka z Tomaszowa Lubelskiego śmiertelnie zatruła się czadem. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem.

Oliwia P. mieszkała na stancji z koleżanką. Wieczorem poszła się kąpać. Koleżanka usnęła, ale około północy obudziła się i zobaczyła, że w łazience wciąż pali się światło. Znalazła Oliwię leżącą w wannie. Lekarz pogotowia stwierdził zgon kobiety z powodu zatrucia tlenkiem węgla.

Biegli z pogotowia gazowego ustalili, że czad ulatniał się z niesprawnego piecyka gazowego. Kratka wentylacyjna w łazience była całkowicie zatkana.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: