RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódzkie: Samochód wjechał w pielgrzymów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany kierowca wjechał w grupę pielgrzymów w Sokolej Górze. Doszło do tego, gdy grupa porządkowa chciała zatrzymać auto – podejrzewano bowiem, że prowadzący może być pod wpływem alkoholu.

Wtedy samochód wjechał w idących drogą pielgrzymów. Na szczęście nikt nie został poważnie ranny – wszystkim poszkodowanym udzielono pomocy na miejscu, nikt nie trafił do szpitala.

Kierowca i pasażer auta zostaną przesłuchani, jak wytrzeźwieją.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: