RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Licealiści z Konarskiego wrócili do klas

Publikacja: Poniedziałek, 7 września (15:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Uczniowie z warszawskiego zespołu szkół imienia Konarskiego - wrócili do klas. Od prawie tygodnia mieli zajęcia na boisku. W ten sposób chcieli doprowadzić do powrotu poprzedniej dyrektorki.

Od dzisiaj w zmienionej formie będą protestować w klasach - mówi Maja Kwiatkowska, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego: Rezygnujemy z protestu wracając do klas. Trwa jednak akcja protestacyjna. Nie ma współpracy między uczniami, nauczycielami i panią dyrektor. Jeżeli to utrudni jej pracę, to może podejmie kroki, żeby zrezygnować. Uczniowie nie zgadzają się także na zmianę nazwy szkoły.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: