RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kwarantanna w więzieniu w Czarnem

Publikacja: Czwartek, 4 stycznia (09:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z powodu podejrzenia epidemii grypy żołądkowej wprowadzono kwarantannę w zakładzie karnym w Czarnem w Pomorskiem. Nie ma spacerów, odwołano zajęcia dla więźniów, ograniczono kontakty pomiędzy osadzonymi.

Jak dowiedział się reporter RMF FM, w ciągu dwóch dni do więziennego lekarza zgłosiło się aż 260 więźniów z bólem brzucha i biegunką. Sanepid zabezpieczył już próbki żywności podawanej w więziennej kuchni.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: